sobota, 4 sierpnia 2012

Kody na jury, judge, celeb, prezenty, sc oraz diamenty zapraszam :)


Przeczytaj CAŁĄ  notatkę !!!! 
Chcesz dowiedzieć się więcej o Movie Star Planet ? Myślisz, że nie ma kodów na Msp bo moderatorzy tak pisali ?! To się bardzo mylisz ! Wiesz dlaczego moderatorzy Msp piszą, że nie ma kodów ? A co by się stało gdyby tak nie mówili ? Całe Msp by nie płaciło i to ich martwi. Czy wiedziałeś, że za każde twoje doładowanie sc czy zakupienie vip'a pieniądze, które wydajesz na Msp idą do nich?! Oni na tym zarabiają miliony miesięcznie a my tylko tracimy. Co z tego, że kupisz sobie ciuchy na internecie jak przepadło twoje 50 zł na te 2 minuty radości ? Nie lepiej skorzystać z kodów i cieszyć się nimi codziennie ? Moderatorzy Msp tylko kłamią, że zablokują konto jak będziesz używał kodów. 
No bo pomyśl...jak oni mogą mieć dostęp do zablokowania konta gdy nie mają dostępu do twojego komputera ? Czysta logika !
Te ich groźby nie raz łamałam, raz mi się zdarzyło napisać holera dostałam ostrzeżenie, że zablokują mi jutro konto a na następny dzień paczam i co ?! Nic ! Konto jak zawsze. Przyjrzyjmy się głębiej co kryje świat kodów Movie Star Planet !!! 
Nie znasz kodów do tej gry a weszłeś na tego bloga ? Za chwile i w poprzedniej notatce dowiesz się o kodach ! :) 
Kolejny kod tym razem na jury, judge lub celeb !!!
KODY DZIAŁAJĄ OD 10 LVL W ZWYŻ PONIEWAŻ TE KODY WYMAGAJĄ ZBYT DŁUGIEGO BYCIA NA Msp ! Zapamiętaj to !! 
Darmowy sposób na jury;
Wystarczy, że wyślesz na e-mail
MovieStarPlanetJuryUSA@wp.pl  swój login i hasło w taki sposób-
Login-********
Password- *********
ZAMIAST GWIAZDEK WPISZ LOGIN I HASŁO !!!!
 Po 15 minutach otrzymujesz obiecany prezent od moderatora z USA z angielską wiadomością z gratulacjami na Msp. 
Wszystko musi być po ang. oprócz loginu i hasła, ponieważ ten e-mail jest w stanach a wp oznacza, że to jest kod do polskiego Msp. ( dlatego założony na pl stronie zrozum ) Ta zasada wysyłania prośby dotyczy także wszystkich poniższych kodów !
Darmowy sposób na judge;
Wystarczy, że wyślesz na e-mail
MovieStarPlanetJudge@wp.pl swój login i hasło w sposób przedstawiony powyżej.  Po 15 minutach otrzymujesz obiecany prezent od moderatora z USA z angielską wiadomością z gratulacjami na Msp. 
Darmowy sposób na Celeb;
UWAGA BY UŻYĆ TEGO KODU MUSISZ MIEĆ CO NAJMNIEJ  12 LVL !!!
Wystarczy, że wyślesz na e-mail
MovieStarplanetCelebUSA@wp.pl swój login i hasło w taki sposób jak przedstawiono powyżej.  Po 15 minutach otrzymujesz obiecany prezent od moderatora z USA z angielską wiadomością z gratulacjami na Msp. 

To na tyle ! Jeszcze znam jeden kod dotyczący diamentów, sc i dodatkowych prezentów ! Oto on
Darmowy sposób na diamenty, sc oraz prezenty;
Wyślij login i hasło na e-mail 
MovieStarPlanetDiamondUSA@wp.pl w sposób jak przedstawiono powyżej. Po 15 minutach otrzymujesz obiecany prezent od moderatora z USA z angielską wiadomością z gratulacjami na Msp. 
Gdy masz od 5 do 10 lvl otrzymasz;
20 diamentów +  NEW sukienka zombi warta 6 diamentów.
Gdy masz od 10 do 15 lvl otrzymasz;
500 diamentów + boonies + sukienka zombi warta 6 
diamentów + 30.000 sc.
Gdy masz od 15 do 20 lvl otszymasz;
1000 diamentów + boonies z już 5 lvl + sukienka zombi warta 16 diamentów ( której nie ma w sklepach ) + animkę wartą powyżej 700 sc + schody do domu + 2 osobowe łóżko ( turkusowe ) + 50.000 sc.
Gdy masz od 20 lvl w zwyż otszymasz;
5000 diamentów + boonies z już 10 lvl + sukienka zombi i ksieżniczki warte po 30 diamentów ( których nie ma w sklepach ) + animkę limuzyny wartą 1200 sc + schody do domu i 2 osobowe łóżko ( turkusowe ) dla vip + komplet ubrań ( top, spódniczka, buty, naszyjnik, opaska, fryzura blond ) warty razem 62 diamenty + 100.000 sc + tło do filmu warte 8 diamentów ( tła nie ma w sklepie ) + hamak na 2 palmach dla vip do ogrodu.
Spróbowałam i mam ! Pełno sc, vip, jury, celeb, diamenty, prezenty i wszystko czego dusza zapragnie ! Udowodnić ? 
W poprzedniej notce już udowadniałam, pisząc moje loginy i loginy moich znajomych. Ale założyłam 3 konto ( próbne ) by przetestować wszystkie kody powyżej. Jak widać działają !
Moje 3 konto próbne to kaya love lol lol z 10 lvl judge i celeb oraz vip. Zdobyłam świetne ciuchy dzięki tym kodom. Wam też polecam :) Papa :* W następnej notce jak zdobyć lvl i fame. 


                     Karolina :)


A oto zdjęcie mojej przyjaciółki, której też pomogły kody powyżej xD
Trochę mały obraz więc ją wam opisze xD
Wejdźcie sobie znajdźcie Shelia Middleton xD
Ma obecnie 12 lvl, choć na zdjęciu jest 11 ;) Na judge i celeb oraz vip ! A ma konto od 2 dni Hahah xD To przez te kody :* 
Pozdrawiam i Papapapapp <3